Mēs veidojam lielus akvārijus

AKVASERVISS ir daudzveidīga pieredze darbā ar akrilu: mēs veidojam lielus akvārijus, salīmējam savā starpā atsevišķas detaļas, pulējam nelīdzenumus, veicam hidroizolāciju akrila ar citām virsmām savienojuma vietās, iebūvējam baseinos akrila paneļus.

Mēs uzstādām dzīvības nodrošināšanai nepieciešamas filtrācijas sistēmas baseinos ar parasto ūdeni un akvārijos ar jūras ūdeni, veidojot dzīvu koraļļu rifu laukumus (линк akva.lv)

Kontrolējam un koordinējam tehnikas darbību, apsekojam akvārijus un rūpējamies par to iemītniekiem – zivtiņām un koraļļiem.

Darbam ar akrila konstrukcijām

Darbam ar akrila konstrukcijām ir sava specifika.

Visi projektēšanas darbi tiek veikti iepriekš. Akrila akvāriji un akrila paneļi lielu izmēru dēļ tiek uzstādīti ar speciālu tehniku caur lielām atverēm, bet biežāk caur nepabeigtu jumtu. Lielām konstrukcijām ielej betona popes.

Drošība ir vissvarīgākais faktors. Sadarbība ar dizaineriem un arhitektiem nodrošina pareizu uzstādīšanas aprēķinu. Spiediena un sprieguma sadales datora modeļi nodrošina akrila paneļu un sienas biezumam atbilstoša aprēķina drošību.

Lielajos baseinos

Lielajos baseinos kādu sienas daļu var izgatavot no akrila paneļa ar taisnu vai izlīktu formu un, tādā veidā, izveidot caurskatāmo daļu.

Līdzīgajos projektos īpašu uzmanību pievērš betonā vai metāla konstrukcijā iebūvējamā akrila paneļa hidroizolācijai. Tiek izmantoti tikai augsti specializētie materiāli. Akrils ļauj veidot paneļus gandrīz jebkurās formās un izmēros.

Akrila akvārijiem

Tur, kur beidzas stikla akvāriju iespējas, veras vaļā perspektīvas akrila akvārijiem!

Akrils var izturēt lielāku spriedzi salīdzinājumā ar stiklu. Līdz ar ko akrila akvāriji var sasniegt 1,5 metrus un pat augstāk.

Savu fizisku parametru dēļ akrils ļauj veidot akvārijus ar labāku krāsu atveidošanu, labāku siltumizolāciju un labāku iespējamību atjaunot tīrīšanas laikā dabūtas skrambas.

Akrila akvārijiem var būt locīti stūri bez šuvām. Salīmēšanai tiek izmantots akrilam vienveidīgs materiāls, un pēc izžūšanas sanāk monolīts izstrādājums.

Veidlapas

Akrila īpašības ļauj ražot cilindriskus akvārijus – gan vertikālus, gan horizontālus (zemie cilindri ar lielu diametru). Augstus cilindriskus akvārijus var izveidot tikai no akrila.

Katrai no šīm formām ir sava nozīme.

Horizontālos cilindros tur haizivis un jūras bruņurupučus, kā arī tos izmanto lagūnas koraļļu rifu izveidei. Liela diametra dēļ veidojas neaptverama plašuma efekts, aizmugurējas sienas tā kā nav.

Vertikālajos cilindros veido dziļumā aizejošus skaistus vertikālus rifus. Ir jau realizēti projekti Vācijā un Apvienotos Arābu Emirātos, kur cilindriskā akvārija centrā virzas lifts.

 

Akrila tuneļi

Akrila tuneļi parasti tiek izmantoti publiskos okeanārijos zemūdens dzīves novērošanai no iekšpuses.

Privāto projektu realizācijā šādas vai līdzīgas konstrukcijas tiek izmantotas arkas veida ieeju vai telpu, piemēram, guļamistabu, izveidošanai. Šādas telpas centrā parasti atrodas gulta, kur apkārt mīt jūras iemītnieki nakts apgaismojumā. Tā kā ūdens temperatūra šādā akvārijā tiek uzturēta 23-26°C, istabā veidojas ļoti komfortabla vide.